SYSTEM PONZIO PT 60

System przeznaczony do wykonywania elementów zabudowy zewnętrznej, wymagających izolacji termicznej.
Trzykomorowa konstrukcja usprawnia funkcjonowanie systemu i zachęca inwestorów do jego stosowania. Dodatkowa komora powoduje zwiększenie sztywności, dzięki temu w PT 60 można wykonywać konstrukcje o dużych gabarytach.
System pozwala na wykonywanie zarówno konstrukcji okien oraz jedno i dwuskrzydłowych drzwi otwieranych na zewnątrz o różnych rozwiązaniach progowych. Możliwe jest również wykonanie drzwi z centralnym rowkiem okuciowym (tzw. dowrębowych).
System zapewnia prosty montaż akcesoriów, co znacznie przyspiesza tworzenie konstrukcji.

IZOLACYJNOŚĆ TERMICZNA STOLARKI OKIENNEJ OD 2021 ROKU

1 stycznia 2021 roku wchodzi w życie dyrektywa europejska 2010/31/UE, na mocy której wszystkie nowo wybudowane obiekty niezależnie od przeznaczenia będą musiały charakteryzować się niemal zerowym zapotrzebowaniem na energię niezbędną do ich bieżącego ogrzania. Aby uzyskać wymagany standard energetyczny konieczne będzie zastosowanie rozwiązań z jednej strony wykorzystujących energię odnawialną z drugiej zaś znacząco zwiększających izolację termiczną. W tej sytuacji wykorzystanie oferowanych przez nas systemów okiennych i drzwiowych PONZIO PT 60 staje się jeszcze bardziej uzasadnione i pożądane.

Przygotuj swój biznes na nadchodzące zmiany już dziś i zapoznaj się z naszymi propozycjami, które Ci w tym pomogą. W przypadku pytań dotyczących konkretnych rozwiązań technologicznych zachęcamy do kontaktu.