SYSTEM PONZIO PT 52

System przeznaczony do wykonywania elementów zabudowy zewnętrznej, które wymagają izolacji termicznej. Konstrukcje wykonane w systemie PT 52 zakwalifikowane są do grupy materiałowej RMG 2.1.
System stwarza możliwość zastosowania wielu rozwiązań przy wykonywaniu różnego typu okien, drzwi i konstrukcji przestrzennych.
Zastosowane przekładki termiczne, proste i w kształcie omegi, zapewniają prawidłowe odwodnienie konstrukcji.
Głębokość kształtowników, dla ościeżnic i skrzydeł, wynosi 52-60 mm.

PRZYGOTUJ SIĘ NA ZMIANY W 2021 ROKU

Rok 2021 przyniesie spore zmiany w branży budowlanej. Będą one bezpośrednio związane z wchodzącą w życie dyrektywą unijną 2010/31/UE, która stanowi, że wszystkie budynki powstałe od 1 stycznia 2021 będą musiały spełniać wymogi niemal zerowego zapotrzebowania na energię potrzebną do ich ogrzania. Uzyskanie tak wymagającego standardu energetycznego będzie wymagało zastosowania wielu różnorodnych rozwiązań, z których główne dotyczą systemów okiennych oraz drzwiowych. Podniesienie stopnia izolacji termicznej stolarki jest w tej sytuacji niezbędne, a czym skutecznie pomaga np. nasz system PONZIO PT 52.

Nie ma sensu czekać ze zmianami do ostatniej chwili! Warto zapoznać się z dostępnymi możliwościami już teraz, aby jak najlepiej przygotować się do planowanych zmian. Zgodnie z zasadą, że „szczęście zdarza się tylko najlepiej przygotowanym”. Zapraszamy!