Fasady ze szkła, czyli tzw. okna fasadowe to popularny trend w nowoczesnej architekturze. Systemy te umożliwiają konstruowanie przeszklonych elewacji budynków użyteczności publicznej i nie tylko. Okna fasadowe stosuje się także do przeszkleń dachowych, które mają za zadanie wpuścić do wnętrza światło dzienne.

Odpowiednio dobrane systemy fasadowe, głównie w zakresie parametrów przyczyniają się do stworzenia wyjątkowo efektownych oraz wytrzymałych okien i przeszkleń. Zachęcamy do rozważenia przygotowanych propozycji, gdyż jako jedni z nielicznych zapewniamy najwłaściwsze produkty dostępne na rynku, m.in. okna Ponzio w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Polecamy też rozwiązania pochodzące od innych producentów. Każdorazowo Klienci decydujący się na współpracę mogą liczyć na fachowe i profesjonalne doradztwo zatrudnionych specjalistów w zakresie doboru odpowiednich modeli.

Dlaczego warto wybrać systemy fasadowe?

Jak już wspominaliśmy, okna fasadowe pozwalają skonstruować budynek całkowicie oszklony. Przy ich wykorzystaniu jest możliwe wykonanie nawet najbardziej nietypowych kształtów ścian, dachów czy świetlików. Wszystko dzięki bogatej ofercie różnorodnych rozwiązań. Niezliczone możliwości pod względem aranżacji pozwalają jednocześnie zachować maksymalne bezpieczeństwo. Co istotne, w pełni przeszklone obiekty umożliwiają maksymalne wykorzystanie światła i spożytkowanie go zgodnie z indywidualnymi upodobaniami osób przebywających we wnętrzu. Warto dodać, że okna fasadowe są szczelne zarówno pod względem ciepła, jak i akustyki, ale też niezwykle wytrzymałe, co jest kluczem do wznoszenia monumentalnych budowli.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat produktów znajdujących się w asortymencie. Działamy na trenie województwa mazowieckiego.