Klientom proponujemy wysokiej jakości okna Ponzio – marki opartej na nowoczesnych technologiach. Systemy okienno drzwiowe na bazie aluminium są dostępne w wielu konfiguracjach. Możliwe jest wybranie wersji z przekładką termiczną bądź też bez izolacji. Wszystko to w dowolnych wielkościach i kolorach palety RAL. Bogaty wybór pozwala je dowolnie łączyć z drzwiami aluminiowymi tworząc kompletne, estetycznie prezentujące się rozwiązania. Nowoczesna aluminiowa stolarka to wyjątkowa lekkość, a do tego zwiększona wytrzymałość i mniejsza podatność na uszkodzenia. Co więcej, Klienci mogą wybierać okna z profilami w nietypowych kształtach: łuk, trapez, elipsa czy okrąg.

Dlaczego warto wybrać okna aluminiowe?

Wiele osób wybierając odpowiednią stolarkę okienną bądź drzwiową zastanawia się, które rozwiązanie będzie lepsze: drewno, PVC czy może aluminium? Skupiając się na tych ostatnich wato dodać, że poza wagą i jakością wyróżniają się one wysoką energooszczędnością – można powiedzieć, że dorównują nawet oknom drewnianym. Surowiec wykorzystany do ich produkcji jest niezwykle podatny na formowanie, co pozwala produkować je w różnorodnych kształtach. Ogromnym plusem są także wąskie profile odpowiadające za optyczne powiększenie otworów. Niezwykle łatwa jest też ich pielęgnacja – wystarczy raz na jakiś czas przetrzeć je wodą ze środkiem myjącym.

Sprawdź szczegóły oferty i przekonaj się, że warto zainwestować w okna Ponzio! Zaufaj nam – działamy na terenie woj. mazowieckiego.