Firma CRAFT z województwa mazowieckiego dostarcza sprawdzone i pewne rozwiązania z zakresu stolarki aluminiowej i nie tylko. W asortymencie znajdziesz m.in. innowacyjne okna fasadowe i drzwi przesuwne pochodzące od najlepszych marek, takich jak Aluprof czy Ponzio.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami, a udzielimy Ci wyczerpujących informacji. Zapraszamy również do składania zapytań ofertowych na nasz adres mailowy.

 

Zapraszamy do kontaktu:

biuro@craft-produkcja.pl

craft@craft-produkcja.pl

FORMULARZ KONTAKTOWY
W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 w życie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony danych osób informujemy że: Administratorem Pani/Pana danych osobowych pozyskanych w wyniku wypełnienia oraz wysłania powyższego formularza kontaktowego jest CRAFT Robert Maksiewicz z siedzibą ul. Żbikowska 22/12 , 05-820 Piastów. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w zakresie niezbędnym do realizacji zapytania, przedstawienia oferty lub zwrotnego bezpośredniego kontaktu telefonicznego. W związku z przetwarzaniem danych osobowych udostępnionych na niniejszym formularzu podmiotowi danych przysługuje prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz prawo do żądania przeniesienia danych. Dodatkowe informacje o zasadach przetwarzania i ochrony Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących prawach dostępne są w Polityce prywatności.